Sort by
  • Avatar 4

  • Avatar 3

  • Deadpool 3

  • Aquaman and the Lost Kingdom

  • Thanksgiving

  • The Exorcist: Believer

  • Dream Scenario

  • Hate to Love: Nickelback

  • Natty Knocks

    ★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★

  • Justified: City Primeval

    ★★★

  • Oppenheimer

  • Barbie

    ★½

  • Tom Segura: Sledgehammer

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

  • About My Father

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fool's Paradise

  • Fast X

    ★★★★★

  • White Men Can't Jump

  • The Little Mermaid

  • Kill Her Goats

  • Big George Foreman

    ★★

  • Quasi

    ★★★

  • Peter Pan & Wendy

  • The Last Kingdom: Seven Kings Must Die

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Paint

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

  • Air

  • Joy Ride

  • Evil Dead Rise

  • Tetris

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 65

    ★★★

  • Champions

    ★★★

  • We Have a Ghost

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★½

  • Plane

  • Andrew Santino: Cheeseburger

    ★★

  • The Old Way

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • My Southern Family Christmas

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ½

  • Spirited

  • Ari Shaffir: JEW

    ★★★★

  • The Killing Tree

    ½

  • God Forbid: The Sex Scandal That Brought Down a Dynasty

    ½

  • Talk to Me

    ★★½

  • Puppet Master: Doktor Death

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★★

  • The Outside

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★½

  • The School for Good and Evil