Sort by

SpiderRider has logged 19 entries for films during September 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Hatching

Hatching

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Blonde

Blonde

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Where the Crawdads Sing

Where the Crawdads Sing

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Don't Worry Darling

Don't Worry Darling

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Ambulance

Ambulance

2022
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
17
The Spirit of the Beehive

The Spirit of the Beehive

1973
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Tim and Eric Awesome Show Great Job! Awesome 10 Year Anniversary Version, Great Job?

Tim and Eric Awesome Show Great Job! Awesome 10 Year Anniversary Version, Great Job?

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Pearl

Pearl

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Tim and Eric Awesome Show, Great Job! Chrimbus Special

Tim and Eric Awesome Show, Great Job! Chrimbus Special

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Nope

Nope

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Hunt for the Wilderpeople

Hunt for the Wilderpeople

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Dead & Buried

Dead & Buried

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Night of the Bloody Apes

Night of the Bloody Apes

1969
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Wolf of Snow Hollow

The Wolf of Snow Hollow

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Barbarian

Barbarian

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Cries and Whispers

Cries and Whispers

1972
×
★★★★
Read the review Edit this entry