Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
03
Secretary

Secretary

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Assholes

Assholes

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Showgirls

Showgirls

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Reality

Reality

2023
×
Read the review Edit this entry  
27
Deconstructing Harry

Deconstructing Harry

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Bachelor and the Bobby-Soxer

The Bachelor and the Bobby-Soxer

1947
×
Read the review Edit this entry  
11
Without You I'm Nothing

Without You I'm Nothing

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
i hate myself :)

i hate myself :)

2013
×
Read the review Edit this entry  
05
Girl Blunt

Girl Blunt

2023
×
Read the review Edit this entry  
30
Beau Is Afraid

Beau Is Afraid

2023
×
Read the review Edit this entry  
25
Selfie Dad

Selfie Dad

2020
×
Read the review Edit this entry  
04
Louis C.K. at The Dolby

Louis C.K. at The Dolby

2023
×
Read the review Edit this entry  
18
Beeswax

Beeswax

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
A Wonderful Cloud

A Wonderful Cloud

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Catherine Called Birdy

Catherine Called Birdy

2022
×
Read the review Edit this entry  
05
Blonde Death

Blonde Death

1984
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Kick-Ass

Kick-Ass

2010
×
Read the review Edit this entry  
03
Wobble Palace

Wobble Palace

2018
×
Read the review Edit this entry  
27
Andrew Dice Clay: The Diceman Cometh

Andrew Dice Clay: The Diceman Cometh

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Wiener-Dog

Wiener-Dog

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Knock at the Cabin

Knock at the Cabin

2023
×
Read the review Edit this entry  
16
Scary Movie 2

Scary Movie 2

2001
×
Read the review Edit this entry  
06
Not Cool

Not Cool

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Not Cool

Not Cool

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Skinamarink

Skinamarink

2022
×
Read the review Edit this entry  
15
The Act of Seeing with One's Own Eyes

The Act of Seeing with One's Own Eyes

1971
×
Read the review Edit this entry  
07
M3GAN

M3GAN

2022
×
Read the review Edit this entry  
04
In the Realm of the Senses

In the Realm of the Senses

1976
×
Read the review Edit this entry  
02
Deep End

Deep End

1970
×
Read the review Edit this entry  
28
Babylon

Babylon

2022
×
Read the review Edit this entry  
27
The Whale

The Whale

2022
×
Read the review Edit this entry  
26
Glass Onion

Glass Onion

2022
×
Read the review Edit this entry  
22
Eyes Wide Shut

Eyes Wide Shut

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Inland Empire

Inland Empire

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Menu

The Menu

2022
×
Read the review Edit this entry  
23
Bones and All

Bones and All

2022
×
Read the review Edit this entry  
20
Maps to the Stars

Maps to the Stars

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
TÁR

TÁR

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Black Adam

Black Adam

2022
×
Read the review Edit this entry  
16
Saw

Saw

2004
×
Read the review Edit this entry  
16
Old

Old

2021
×
Read the review Edit this entry  
10
Smile

Smile

2022
×
Read the review Edit this entry  
08
Catherine Called Birdy

Catherine Called Birdy

2022
×
Read the review Edit this entry  
04
Bros

Bros

2022
×
Read the review Edit this entry  
03
See How They Run

See How They Run

2022
×
Read the review Edit this entry  
01
Barbarian

Barbarian

2022
×
Read the review Edit this entry  
28
Don't Worry Darling

Don't Worry Darling

2022
×
Read the review Edit this entry  
21
Pearl

Pearl

2022
×
Read the review Edit this entry  
21
Father Stu

Father Stu

2022
×
Read the review Edit this entry  
17
Do Revenge

Do Revenge

2022
×
Read the review Edit this entry