• Scream

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The King's Man

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Night Teeth

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Cinderella

    ½

  • The Voyeurs

    ★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Annette

    ★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Cruella

    ½

  • Godzilla vs. Kong

    ½

  • Cherry

    ★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • Pleasure

    ★★★½

  • At the Ready

    ★★★★½

  • Cusp

    ★★★

  • Try Harder!

    ★★★★½

  • Searchers

  • The Sparks Brothers

    ★★★★½

  • Prime Time

    ★★★

  • Street Gang: How We Got to Sesame Street

    ★★★

  • Mother Schmuckers

    ★★★★

  • Rebel Hearts

    ★★★

  • Censor

    ★★½

  • CODA

    ★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Happiest Season

    ★★

  • 69: The Saga of Danny Hernandez

    ★★

  • Holidate

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Soul

    ★★★

  • Freaky

    ½

  • Hubie Halloween

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★

  • On the Rocks

    ★★½

  • This Is Paris

    ★★★½

  • Unpregnant

  • All In: The Fight for Democracy

    ★★

  • Mainstream

    ★½

  • Tenet

  • Class Action Park

  • Chemical Hearts

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • The Hunt

    ★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • Lost Girls

    ★★

  • Horse Girl

    ★★½

  • Feels Good Man

    ★★★★

  • Tesla

    ½

  • Charm City Kings

    ★★½

  • Minari

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • The Nowhere Inn

    ★★

  • Possessor

    ½

  • Zola

    ★★½

  • Vivos

    ★½

  • Miss Americana

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★★½

  • Boys State

    ★★★★★

  • Spree

    ★★½

  • Goldman v Silverman

  • Bombshell

    ★½

  • Little Women

  • Dark Waters

    ★★★½