Sort by
  • The Last Duel

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Riders of Justice

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★

  • Shrek 2

    ★★★

  • Tombstone

    ★★★

  • Rad

    ★★★