Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • Wish

    ★★★

  • The Marvels

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Hot Potato: The Story of The Wiggles

  • Trolls Band Together

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • The Creator

    ★★★

  • Sly

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Nun II

    ★★

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Mark Normand: Soup to Nuts

    ★★★

  • Jim Gaffigan: Dark Pale

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Tom Segura: Sledgehammer

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★

  • The Flash

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Nate Bargatze: Hello World

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Blue's Big City Adventure

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★

  • Strange World

    ★★★

  • Stutz

  • Spirited

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★½