Sort by
  • Impractical Jokers: Shark Week Spectacular

    ★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • CALL ME IF YOU GET LOST LIVE

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★½

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★½

  • A Man Named Scott

    ★★★★

  • Encanto

  • Eternals

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Injustice

    ½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★

  • Loki

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Two Distant Strangers

    ★½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★

  • Artemis Fowl

  • Scoob!

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★½

  • Smiling Friends

    ★★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Spree

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Jumanji: The Next Level

  • Frozen II

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★½

  • The Addams Family

  • Wonder Woman: Bloodlines

    ★★

  • Fractured

    ★★½

  • Peter's To-Do List

  • Battle at Big Rock

  • Harriet

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • It Chapter Two

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★½