Sort by
  • Black Adam

    ★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★½

  • Sam Morril: Same Time Tomorrow

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Bill Burr Presents: Friends Who Kill

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Morbius

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

  • Louis C.K.: Sorry

  • Mother/Android

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

  • Yara

    ★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Death of David Cronenberg

  • Shane Gillis: Live in Austin

  • Dune

    ★★★

  • The Protégé

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Pig

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Benedetta

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Nenjam Marappathillai

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • The Hand

  • Namaste Wahala

    ★★★½

  • Puparia

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Swordsman

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Project Power

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

  • Joe List: I Hate Myself

  • The Old Guard

    ★★★

  • Jim Jefferies: Intolerant

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Lost Bullet

    ★★★½

  • Mark Normand: Out To Lunch

  • Extraction

    ★★★★

  • Marc Maron: End Times Fun

  • Spenser Confidential

    ★★

  • Bloodshot

    ★★★½

  • The Call of the Wild

    ★★½

  • Sam Morril: I Got This

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★★

  • 6 Underground

    ★★★★

  • 1917

    ★★★