SpaceCadetJuan has logged 13 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Lone Wolf and Cub: Baby Cart at the River Styx

Lone Wolf and Cub: Baby Cart at the River Styx

1972
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Onward

Onward

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Lone Wolf and Cub: Sword of Vengeance

Lone Wolf and Cub: Sword of Vengeance

1972
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Wandering Earth

The Wandering Earth

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Grey

The Grey

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Awakening

The Awakening

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Pain & Gain

Pain & Gain

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Bill & Ted's Bogus Journey

Bill & Ted's Bogus Journey

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Ex Machina

Ex Machina

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Bill & Ted's Excellent Adventure

Bill & Ted's Excellent Adventure

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Seven Psychopaths

Seven Psychopaths

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Goon

Goon

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry