Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★

  • Society of the Snow

    ★★★★½

  • The Nun II

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Flash

    ★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Entergalactic

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Blonde

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ½

  • Day Shift

    ★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • We Cry Together

    ★★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Funny Pages

    ★★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★★

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Windfall

    ★★

  • Morbius

    ½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Kimi

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • All of Us Are Dead

    ★★★★

  • The House

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Book of Boba Fett

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★