Sort by

soupydoupyy has logged 26 entries for films during July 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Peter Rabbit

Peter Rabbit

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Back to the Future

Back to the Future

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Child's Play

Child's Play

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Scream 3

Scream 3

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Mission: Impossible

Mission: Impossible

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Altitude

Altitude

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Unfriended

Unfriended

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Cabin Fever

Cabin Fever

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Cabin Fever: Patient Zero

Cabin Fever: Patient Zero

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Dead Shack

Dead Shack

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Boy

The Boy

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Hot Tub Time Machine

Hot Tub Time Machine

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Final Deployment 4: Queen Battle Walkthrough

Final Deployment 4: Queen Battle Walkthrough

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Calibre

Calibre

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Won't You Be My Neighbor?

Won't You Be My Neighbor?

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Jaws 2

Jaws 2

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
NightScream

NightScream

1997
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Uncle Drew

Uncle Drew

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Kissing Booth

The Kissing Booth

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry