Sort by
  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Microwave Coven

    ★★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Carl's Date

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Elemental

    ★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Adalynn

    ★½

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • The Forgotten Place

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Fear

    ★★

  • Terror Train 2

    ★★★

  • Avatar: The Deep Dive - A Special Edition of 20/20

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★★½

  • Mickey Saves Christmas

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • The Hip Hop Nutcracker

    ★★★

  • Santa Camp

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Terror Train

    ★★★

  • Year One: A Political Odyssey

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • The Grizzlie Truth

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • The Flagmakers

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Pinocchio

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Tim Dillon: A Real Hero

    ★★★½

  • Groot Takes a Bath

    ★★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★★★

  • The Little Guy

    ★★★★

  • Groot's First Steps

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Magnum Opus

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Yes, I Can't Swim

    ★★★

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Moon Knight

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★