Sort by
  • The Court Jester

    ★★★★

  • Pete Davidson: Turbo Fonzarelli

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Dreamer

    ★★★½

  • Good Grief

    ★★★

  • Wonka

    ★★★½

  • The Color Purple

    ★★★½

  • Scott Pilgrim Takes Off

  • Steve-O's Bucket List

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • The Marvels

    ★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Leave the World Behind

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★½

  • Global Pursuit

    ★★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Midnight Ruin

    ★★★★★

  • Cobweb

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • The Machine

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • It Lives Inside

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • You People

    ★½

  • Babylon

    ★★★★

  • The Mean One

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Prey for the Devil

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Entergalactic

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Meet Cute

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Sick

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Blackening

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Bros

    ★★★