Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★½

  • The Swan

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★

  • Love at First Sight

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Wham!

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Strange Way of Life

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Passages

    ★★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Scrapper

    ★★★★½

  • Flora and Son

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • The Starling Girl

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Fair Play

    ★★★

  • Plane

    ★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Rosaline

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★