Sort by
  • Pet Sematary

    ★★

  • Good Boys

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Leaving Neverland

  • Fyre

    ★★★★

  • The Princess Switch

    ★★½

  • Instant Family

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★★★

  • The Nun

    ★★

  • Suspiria

    ★★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • The Kissing Booth

    ★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Bao

    ★★★★

  • Dude

    ★★★

  • Alex Strangelove

    ★★

  • Truth or Dare

    ★★★½

  • Midnight Sun

    ★★★★

  • Blockers

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Irreplaceable You

    ★★★

  • Love, Simon

  • Red Sparrow

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★

  • Pitch Perfect 3

    ★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★½

  • A Christmas Prince

    ★★½

  • Wonder

    ★★★★½

  • Daddy's Home 2

    ★★★½

  • The Babysitter

    ★★

  • Happy Death Day

    ★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Goodbye Christopher Robin

    ★★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★

  • Brad's Status

    ★½

  • Stronger

    ★★★★★

  • I, Tonya

    ★★★★

  • American Assassin

    ★★★½

  • It

    ★★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • A Bad Moms Christmas

    ★★★★

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★★

  • Breath

    ★½

  • Despicable Me 3

  • Baywatch

    ★★★½

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★

  • Everything, Everything

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • The Circle

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • The Outcasts

    ★★

  • Gifted

    ★★★★½

  • Hot Summer Nights

    ★★★½

  • The Disaster Artist

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★★

  • Kiss and Cry

    ★★★★