Sort by
  • Nick Mullen: The Year of the Dragon

  • Silent Night

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★

  • Napoleon

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • Saw X

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★

  • Mega Ape

  • The Director’s Cut

  • Dumb Money

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Strays

    ★½

  • Telemarketers

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Circus Maximus

  • Cobweb

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Haunted Mansion

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Sound of Freedom

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • I'm a Virgo

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • John Early: Now More Than Ever

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Fast X

    ★★

  • Fool's Paradise

    ★★★½

  • White Men Can't Jump

    ★★★

  • The Little Mermaid

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Malum

    ★★

  • Renfield

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Champions

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Live at Bush Hall

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★★★

  • You People

    ★★½

  • Kaleidoscope

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Jeff Dunham: Me the People

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★