Sort by
  • Napoleon

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • A Haunting in Venice

  • Next Goal Wins

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Saltburn

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Wham!

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Once Upon a Studio

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Blue Giant

    ★★★½

  • Scrapper

    ★★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★★

  • Plane

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • This Place Rules

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • The Elephant Whisperers

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Cloudy with a Chance of Christmas

    ★½

  • Something from Tiffany's

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★★½

  • Blue's Big City Adventure

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★★

  • Spirited

    ★★★

  • The 1975 'At Their Very Best' Live from Madison Square Garden

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Pinball: The Man Who Saved the Game

    ★★★★

  • My Father's Dragon

    ★★

  • Monster High: The Movie

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

  • Marlowe

    ★★★½

  • Meet Cute

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • My Policeman

    ★★★★

  • Causeway

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★