• House of Gucci

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • The Tigger Movie

    ★★★½

  • Night at the Museum: Secret of the Tomb

    ★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

    ★★½

  • Ghostbusters

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • The Fox and the Hound

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984