• Home Sweet Home Alone

    ½

  • Rodgers and Hammerstein's Carousel: Live from Lincoln Center

    ★★★½

  • The King and I

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Wild Child

    ★★★★★

  • Summer of 85

    ★★½

  • Moffie

    ★★★½

  • El Angel

    ★★★

  • Liberty's Secret

    ★★

  • Cinderella

    ★★★★½

  • Annie

    ★★★★½

  • Shazam!

    ★★★★

  • Little Shop of Horrors

    ★★★★½

  • Sister Act

    ★★★★

  • Thoroughly Modern Millie

    ★★★