Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Wham!

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Den siste filmen

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★

  • Munch

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Little Richard: I Am Everything

    ★★★

  • Let the River Flow

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Stutz

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Thomas vs. Thomas (A Sensational Theory Regarding an Insignificant Life in the Multiverse)

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Sr.

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • War Sailor

    ★★★★

  • Vegg Vegg Vegg

    ★★★★

  • Close

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Sick of Myself

    ★★★★

  • Revoir Paris

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Cairo Conspiracy

    ★★★½

  • One Fine Morning

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Full Time

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Bergman Island

    ★★½

  • Benedetta

    ★★★★½

  • Annette

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★½

  • Project Z

    ★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • Pleasure

    ★★½

  • The Most Beautiful Boy in the World

    ★★★½

  • Gritt

    ★★★½

  • Mainstream

    ★★

  • Tenet

    ★★★

  • All Foreigners Keep Their Curtains Closed

    ★★★

  • Downhill

    ★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Miss Americana

    ★★★

  • Self Portrait

    ★★★½