Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★

  • The People You're Paying to Be in Shorts

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Section 1

    ★★★★

  • The Man from Toronto

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ½

  • Moon Knight

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★

  • Captain Ahab: The Story of Dave Stieb

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Emergency

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Red Notice

    ★½

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Halloween Kills

    ★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★

  • Reminiscence

    ★★

  • The History of the Atlanta Falcons

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Old

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Benedetta

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Annette

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Loki

    ★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • F9

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★