Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • John Farnham: Finding the Voice

    ★★★

  • Mafia Mamma

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Hunger

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Castaways

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Homestead

    ★★★

  • Limbo

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Reality

    ★★★★

  • Kill Boksoon

    ★★★½

  • Unlocked

    ★★★

  • Sharper

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Scrapper

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Furies

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Alkhallat+

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Four's a Crowd

    ★★★½

  • The Lost Patient

    ★★

  • Re/Member

    ★★½

  • The Final Rose

    ★★½

  • She Said

    ★★★½

  • My Father's Dragon

    ★★½

  • Significant Other

    ★★★½

  • Till

    ★★★

  • A Trip to Infinity

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Spoonful of Sugar

    ★★★½

  • Mister Organ

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • The Kings of the World

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Sanctuary

    ★★★½

  • Alice, Darling

    ★★★

  • Causeway

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • No Bears

    ★★★½

  • The Lost King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • Saint Omer

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½