Sort by
  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Midway

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Dunkirk

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★★½

  • Hacksaw Ridge

    ★★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • The Man from U.N.C.L.E.

    ★★★★★

  • Ant-Man

    ★★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★½

  • Unbroken

    ★★★★

  • Fury

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★★

  • The Monuments Men

    ★★

  • Iron Man 3

    ★★★★

  • The Avengers

    ★★★★★

  • The Flowers of War

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★★½

  • Thor

    ★★★★★

  • True Grit

    ★★★★★

  • Iron Man 2

    ★★★½

  • The Pacific

    ★★★★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★★

  • Valkyrie

    ★★★★★

  • The Boy in the Striped Pyjamas

    ★★★★★

  • Iron Man

    ★★★★★

  • Spider-Man 3

    ★★★★★

  • Flags of Our Fathers

    ★★★★★

  • Downfall

    ★★★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★★

  • Windtalkers

    ★★

  • Spider-Man

    ★★★★½

  • We Were Soldiers

    ★★★★★

  • Band of Brothers

    ★★★★★

  • Conspiracy

    ★★★★★

  • The Thin Red Line

    ★★★★

  • Saving Private Ryan

    ★★★★★

  • Schindler's List

    ★★★★★

  • Empire of the Sun

    ★★★★★

  • Cross of Iron

    ★★★

  • Brannigan

    ★★★★

  • The Cowboys

    ★★★★★

  • Big Jake

    ★★★★★

  • Patton

    ★★★★★

  • Hello, Dolly!

    ★★★★★

  • True Grit

    ★★★★★

  • The Stalking Moon

    ★★★★

  • The Green Berets

    ★★★

  • Doctor Zhivago

    ★★★★★

  • The Sons of Katie Elder

    ★★★★★

  • In Harm's Way

    ★★★★

  • McLintock!

    ★★★★★

  • The Great Escape

    ★★★★★

  • Donovan's Reef

    ★★★★★

  • The Birds

    ★★★★★

  • To Kill a Mockingbird

    ★★★★★

  • Lawrence of Arabia

    ★★★★★

  • The Longest Day

    ★★★★★

  • The Man Who Shot Liberty Valance

    ★★★★★

  • Cape Fear

    ★★★★★

  • The Comancheros

    ★★★