Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

  • Rosaline

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • To whom close their eyes

  • Soundtrack

    ★★

  • Lessons on the Improper Use of Objects

    ★★★★★

  • Storge

  • Fall

    ★★

  • Tarde de perros

  • Mercury Retrograde

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Where Burning Cold Lies

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Digital Ashes

  • Elvis

    ★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Paralelos

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Looking for San Martín de los Reyes

  • Time Theorem

  • Kambana

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Offer

  • Memory

    ★★

  • Tickle Where It Hurts

  • More Tomorrow Than Before

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Umma

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Living all of Life

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Bubble

  • Lullaby

    ★★★★

  • Marry Me

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • My Girlfriend Is the Revolution

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • My age, yours, and the age of the world

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Adopt A Dog

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Pepedrilo