Sort by

sofia has logged 13 entries for films during August 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Mask of Zorro

The Mask of Zorro

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
As Good as It Gets

As Good as It Gets

1997
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
1900

1900

1976
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Funny Girl

Funny Girl

1968
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
This Boy's Life

This Boy's Life

1993
×
★★★
Edit this entry  
08
The Breakfast Club

The Breakfast Club

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Annie

Annie

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Florence Foster Jenkins

Florence Foster Jenkins

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy

The Hitchhiker's Guide to the Galaxy

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★½
Edit this entry