Sort by
  • Our Home Out West

    ★½

  • Napoleon

    ★★

  • The Marvels

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★½

  • The Creator

    ★½

  • The Kill Room

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Last Call: When a Serial Killer Stalked Queer New York

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Matteo Lane: Hair Plugs & Heartache

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Sarah Silverman: Someone You Love

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Wanda Sykes: I'm an Entertainer

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★½

  • Hannah Gadsby: Something Special

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Unemployees

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★½

  • Renfield

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Jules

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Jinkx Monsoon: Red Head Redemption

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Flamin' Hot

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • 65

    ★★½

  • Sommore: Queen Chandelier

    ★★★

  • Inside

    ★★★

  • Sharper

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★

  • Maybe I Do

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Passages

    ★★★★

  • The Stroll

    ★★★½

  • Rotting in the Sun

    ★★★★

  • Shortcomings

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • The Persian Version

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★★

  • Little Richard: I Am Everything

    ★★★½

  • Cassandro

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Chelsea Handler: Revolution

    ★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½