Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★

  • Telemarketers

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • John Early: Now More Than Ever

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Dad & Step-Dad

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • 65

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rotting in the Sun

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Cash Cow

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • This Place Rules

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Orgasm Inc: The Story of OneTaste

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Bunker

    ★½

  • Smile

    ★★½

  • Sanctuary

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Sheng Wang: Sweet and Juicy

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Not Okay

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • All Jacked Up and Full of Worms

    ★★★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • The Year Between

    ★★★★★

  • Showing Up

    ★★★★½

  • Broker

    ★★★½

  • Stars at Noon

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Godland

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Men

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★

  • Shin Ultraman

    ★★★★

  • Our Father

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Captive Audience: A Real American Horror Story

    ★★★