• Babylon

    ★★★★★

  • One Piece Film: Red

  • Minions: The Rise of Gru

    ½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ½

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Red Notice

  • Eternals

  • Injustice

    ½

  • The Addams Family 2

    ½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Karen

    ½

  • Cinderella

    ½

  • King Richard

    ★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • F9

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Mommy Issues

    ½

  • Rurouni Kenshin: The Final

    ★★★½

  • Thunder Force

    ½

  • Cool Cat Fights Coronavirus

    ½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Yes Day

  • Cherry

    ★½

  • Chaos Walking

  • Prisoners of the Ghostland

    ★½

  • Four Sisters Before the Wedding

    ½

  • Jiu Jitsu

    ½

  • The Plumber

    ★★★½

  • #Alive

    ★★★½

  • Artemis Fowl

    ½

  • Becky

  • Scoob!

  • The Night Clerk

  • Fantasy Island

    ½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ½

  • Cuties

    ½

  • The Grudge

    ½

  • Dolittle

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Cats

    ½

  • Charlie's Angels

    ½

  • Playing with Fire

    ½

  • The Addams Family

    ½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • The Panti Sisters

    ½

  • Joker

    ★★★½

  • The Fanatic

    ½

  • Dora and the Lost City of Gold

    ½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★

  • Airplane Mode

    ★★★★★

  • The Angry Birds Movie 2

  • Vivarium

    ★★½

  • The Lion King

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★