Sort by
  • Groot and the Great Prophecy

    ★★★

  • Groot Noses Around

    ★★★

  • Groot's Snow Day

    ★★★

  • Groot's Sweet Treat

    ★★½

  • Are You My Groot?

    ★½

  • American Nightmare: Becoming Cody Rhodes

    ★★★½

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Secret Invasion

    ★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Nimona

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Stan Lee

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Paint

    ★★½

  • BEEF

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★½

  • Jackals & Fireflies

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★

  • Missing

    ★★★

  • Plane

    ★★½

  • Woooooo! Becoming Ric Flair

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★

  • The Paloni Show! Halloween Special!

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Inspection

    ★★★½

  • The Son

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★½

  • Clerks III

    ★★★

  • The Immaculate Room

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★

  • The Little Guy

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★½

  • Prey

    ★★★