• Finch

    ★★★★

  • 13 Minutes

    ★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • The Cleaner

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Copshop

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • The Card Counter

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Untold: Crimes & Penalties

    ★★★★

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Titane

    ★★★

  • Stillwater

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • No Man of God

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • You Should Have Left

    ★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • The Confession Killer

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Midway

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★½

  • In the Tall Grass

    ★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★½

  • 3 from Hell

    ★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Comedy Central Roast of Alec Baldwin

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★½

  • QT8: The First Eight

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★★½

  • Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Hellboy

    ★★

  • The Dirt

    ★★★