Sort by
  • You People

  • Babylon

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Lightyear

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • The Bad Guys

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • BTS Permission to Dance On Stage - Seoul: Live Viewing

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The King's Man

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★

  • Sing 2

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • The Addams Family 2

    ½

  • No Time to Die

    ★★

  • The Black Phone

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

  • Spencer

    ★★★★

  • Cyrano

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Angel Unemployed

    ★★★★★

  • The Green Knight

  • Old

  • Titane

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • After Yang

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Luca

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★

  • Friends: The Reunion

  • Cruella

    ★★★★

  • MTV Unplugged Presents: BTS

    ★★★★★

  • Burrow

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★★

  • Break the Silence: The Movie

    ★★★★★

  • Antebellum

  • Black Is King

    ★★★★★

  • Hamilton

    ★★★★