Sort by
  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Champions

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Schoolhouse Rock! 50th Anniversary Singalong

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • The Fishbowl

    ★½

  • The Accidental Getaway Driver

    ★★★

  • Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls

  • Victim/Suspect

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Shortcomings

    ★★★

  • Jamojaya

    ★★

  • The Tuba Thieves

    ★½

  • Scrapper

    ★★★½

  • Going Varsity in Mariachi

    ★★★

  • Bad Press

    ★★½

  • The Starling Girl

    ★★★½

  • The Eternal Memory

    ★★

  • The Persian Version

    ★★½

  • Sorcery

    ★★

  • Bad Behaviour

    ★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Cat Person

    ★★½

  • Fancy Dance

    ★★★

  • Fair Play

    ★★

  • The Disappearance of Shere Hite

    ★★★★

  • Magazine Dreams

    ★★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★

  • Run Rabbit Run

    ★½

  • Shayda

    ★★★

  • Little Richard: I Am Everything

    ★★★

  • Kim's Video

    ★★½

  • You People

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • Causeway

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • The Whale

  • Pearl

    ★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★

  • Barbarian

    ★½

  • Orphan: First Kill

    ★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Nope

    ★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Joyland

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Men

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman