Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Badland Hunters

    ★★★

  • Argylle

    ★★★

  • The Beekeeper

    ★★★½

  • Doctor Who: The Church on Ruby Road

    ★★★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★

  • Doctor Who: The Giggle

    ★★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★★

  • Doctor Who: Wild Blue Yonder

    ★★★

  • Doctor Who: The Star Beast

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • The Marvels

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • BLUE EYE SAMURAI

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Ballerina

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Gadar 2

    ★★½

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Nimona

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Saas, Bahu Aur Flamingo

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Suzume

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★