Sort by
  • Scream VI

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Bros

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★★½

  • No Time to Die

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • Lamb

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★½

  • 12 Mighty Orphans

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★½

  • Cruella

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★