Sort by
  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Bert Kreischer: Razzle Dazzle

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Fall

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Weekend Away

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Marry Me

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★½

  • Kate

    ★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★★

  • Cinderella

    ★½

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Midnight in the Switchgrass

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Loki

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★½

  • F9

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Finding You

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★½

  • Stowaway

    ★★★

  • Thunder Force

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • The Fallout

    ★★★★