Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★½

  • Madame Web

    ½

  • Lisa Frankenstein

    ★★★½

  • A Real Pain

    ★★★½

  • Handling the Undead

  • Dìdi (弟弟)

    ★★★★

  • Love Me

    ★★★

  • A Cognac at the Indy 500

    ★★★★★

  • Mooned

  • Wonka

    ★★★★

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★★

  • The Curse

    ★★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • Wish

    ★½

  • The Marvels

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Migration

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★½

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • WAR IS OVER! Inspired by the Music of John and Yoko

    ★½

  • Pain Hustlers

    ½

  • Hell of a Summer

    ★★★

  • Next Goal Wins

    ★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Woman of the Hour

    ★★

  • Hit Man

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • Evil Does Not Exist

    ★★★

  • The Killer

    ★★

  • Maestro

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★★

  • NYAD

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Wildcat

  • Ferrari

    ★½

  • Saltburn

    ★★★½

  • Fingernails

    ★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

  • Haunted Mansion

    ½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Carl's Date

    ★★★½

  • Our Uniform

    ★★★

  • I'm Hip

    ★★★½

  • The Flash

    ★½

  • Once Upon a Studio

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Perfect Days

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Robot Dreams

    ★★★★★

  • May December

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • Monster

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Late Night Nightmare

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • Yellow

    ★★★