Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Walden

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • Sr.

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★½

  • Warriors of Future

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • The Fire Within: Requiem for Katia and Maurice Krafft

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★½

  • Broker

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Corsage

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Trust No One: The Hunt for the Crypto King

    ★★★

  • Morbius

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★