Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • JUNG_E

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Rosaline

    ★★½

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★★

  • Halloween Ends

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • No Bears

    ★★★★½

  • Blonde

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★½

  • Pinocchio

    ★½

  • Saint Omer

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Divide & Conquer

    ★★★★

  • Prey

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Spirited Away: Live on Stage

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Vengeance

    ★★

  • There There

    ★★½

  • Who Invited Them

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • The Innocent

    ★★★★

  • Will-o’-the-Wisp

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Sick of Myself

    ★★★★

  • Smoking Causes Coughing

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Men

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • EO

    ★★★★

  • The Northman

    ★★½

  • The Nudels of Nudeland

  • RRR

    ★★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Frederick Douglass: In Five Speeches

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • This House

    ★★★★★