Sort by
  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Star Trek: First Contact

    ★★★★

  • Star Trek Beyond

    ★★★

  • Star Trek Into Darkness

    ★★½

  • Star Trek

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Chicken Run

    ★★★★

  • Star Trek: Nemesis

    ★★

  • Leviathan

    ★★★

  • The Nest

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★