Sort by
  • Dead Shot

    ★★½

  • The Unlikely Pilgrimage of Harold Fry

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Ghosted

    ★½

  • The Unheard

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • From Black

    ★★½

  • Tetris

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • The Strays

    ★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Plane

    ★★★½

  • JUNG_E

    ★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • This Is Christmas

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Poker Face

    ★★½

  • The Independent

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★½

  • The Estate

    ★★★

  • Significant Other

    ★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Marlowe

    ★★½

  • Kids vs. Aliens

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • Raymond & Ray

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Hanging Sun

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • End of the Road

    ★★

  • Blonde

    ★★★★

  • The Son

    ★★

  • Saint Omer

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★★

  • Athena

    ★★★½

  • Blue Jean

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★

  • White Noise

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★