Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • 65

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Sick

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Blonde

    ★★

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Samaritan

    ★½

  • The Invitation

    ★★½

  • Beast

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Firestarter

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Memory

    ★½

  • The Northman

    ★★★★