Sort by
  • John Tucker Must Die

    ★★★½

  • Noémie dit oui

    ★★★★

  • Paris, Texas

    ★★★★½

  • The Time Of Secrets

    ★★★★½

  • Pretty Woman

    ★★★★

  • Can't Buy Me Love

    ★★★★

  • My Dog Stupid

    ★★★

  • Nymphomaniac: Vol. I

    ★★★★½

  • I Love You, I Don't

    ★★★

  • Happy Together

    ★★★★

  • In the Mood for Love

    ★★★★

  • Juno

    ★★★★½

  • Ocean's Eleven

    ★★½

  • Jane by Charlotte

    ★★★★

  • Three Times Nothing

    ★★½

  • Compulsive Liar

    ★★

  • My Wife Is an Actress

    ★★★

  • Happily Ever After

    ★★★★