Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★½

  • Spoiler Alert

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • BROCKHAMPTON Ends At The Fonda

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Welcome to the Club

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Taylor Hawkins Tribute Concert

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • South Park: The 25th Anniversary Concert

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • Skinamarink

  • Magnum Opus

  • Nope

    ★★★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Ms. Marvel

  • Lightyear

    ★★

  • Hustle

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Before Midnight

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • The Northman

    ★★★★★