Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Castaways

    ★★

  • 65

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Strange World

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • Devotion

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Groundswell

    ★★★

  • Fall

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • The Stranger

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Men

    ★★½

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★