Sort by
  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★★

  • Kurtis Conner: Keep Busy

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Where Are You, Christmas?

    ★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • The Killer

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Air

    ★★★

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • The Dishwasher

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • This Place Rules

    ★★★

  • M3GAN

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • A Hollywood Christmas

    ★★½

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★★½

  • Christmas with You

  • Disenchanted

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Anthrax Attacks: In the Shadow of 9/11

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Wedding Season

  • Keep Sweet: Pray and Obey

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Spring Awakening: Those You've Known

  • Under the Banner of Heaven

  • Bling Ring: Hollywood Heist

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Marry Me

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Downfall: The Case Against Boeing

  • Scream

    ★★★★

  • Death to 2021

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Tiger King: The Doc Antle Story

  • Don't Look Up

    ★★★

  • The Bitch Who Stole Christmas

    ★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Christmas CEO

    ★★

  • Malfunction: The Dressing Down of Janet Jackson

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • 15 Minutes of Shame

    ★★★

  • Pharma Bro

    ★½

  • Britney vs. Spears

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★★½

  • LuLaRich

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

  • King Richard

    ★★★½

  • C'mon C'mon

  • The Card Counter

    ★★★