Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Hidden Strike

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Mother's Day

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ½

  • Fast X

    ½

  • The Kids Aren't Alright

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★½

  • Happy Mart

    ★★★½

  • Scream VI

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • 65

    ★★½

  • Reality

    ★★★½

  • Kill Boksoon

    ★★

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

    ★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Ein Sof

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★½

  • Past Lives

    ★★

  • Polite Society

    ★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • Furies

    ★★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • High Heat

    ★★

  • Babylon

    ½

  • The Big 4

    ★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Oak Thorn & the Old Rose of Love

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Disenchanted

    ★½

  • Lost Bullet 2

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Blade of the 47 Ronin

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★★½

  • Rosaline

    ★★½

  • Pinball: The Man Who Saved the Game

    ★★½

  • My Father's Dragon

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Till

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Sanctuary

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★½

  • Sick

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★½

  • The Inspection

    ★★