Sort by
  • A Lucky Man

    ★★★

  • Nope

    ★★

  • Hustle

    ★★★

  • Toscana

    ★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Encanto

    ★½

  • The Big Squeeze

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • After We Fell

  • Checkered Ninja 2

    ★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Mall Cops

  • Sir Alex Ferguson: Never Give In

    ★★★

  • Pelé

  • Below Zero

    ★★½

  • Flee

    ★★★½

  • Murder on Middle Beach

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★

  • Tenet

    ★½

  • After We Collided

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Klovn the Final

    ★★★½

  • The Father

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★

  • Star Wars Collection

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 1917

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • What Happened on September 11

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★½

  • It Chapter Two

  • A Rainy Day in New York

    ★★★

  • Midsommar

    ★½

  • Toy Story 4

    ★½

  • Murder Mystery

    ★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Diego Maradona

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Rocketman

    ★★

  • After

    ★½

  • Glass

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★

  • Checkered Ninja

    ★★★

  • In Amazon We Trust

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★½

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★

  • The Purity of Vengeance

    ★★★½

  • Green Book

    ★★½

  • The Hate U Give

    ★★

  • Beautiful Boy

    ★★½

  • Nothing to Hide

    ★★

  • Free Solo

    ★★½

  • They'll Love Me When I'm Dead

    ★★★

  • The Other Side of the Wind

    ★★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★½

  • A Fortunate Man

    ★★★

  • First Man

    ★★½

  • Roma

    ★★★★½