Sort by
  • Ice Age: Scrat Tales

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Exodus: Gods and Kings

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★½

  • Morbius

  • Watchmen

    ★★★★

  • Perfect Sense

    ★★★★½

  • Cube

    ★★★½

  • 13 Going on 30

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • The Mummy Returns

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Metal Lords

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Wild Chicks and Life

    ★★½