Sort by
  • Wonka

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★½

  • There’s Still Tomorrow

    ★★★

  • Totally Killer

    ★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Society of the Snow

    ★★½

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★

  • Coup de Chance

    ★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ★★½

  • NYAD

    ★★½

  • Poor Things

    ★★★★

  • Rustin

    ★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★★

  • El Conde

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Elemental

    ★½

  • The Old Oak

    ★★★

  • La Chimera

    ★★★★

  • Perfect Days

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • A Brighter Tomorrow

    ★★★

  • Air

    ★★½

  • Bottoms

    ★★

  • Mixed by Erry

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Passages

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★

  • Past Lives

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Strange World

    ★★

  • Suzume

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ½

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Causeway

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Blonde

    ★★½

  • Saint Omer

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • My Neighbor Adolf

    ★★½

  • Bullet Train

    ★½

  • The Beasts

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Return to Seoul

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • R.M.N.

    ★★★½