Sort by
  • The Shift

  • Good Burger 2

    ★★★½

  • Dashing Through the Snow

    ★★★★

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★★

  • Napoleon

    ★★★★½

  • A Roommate To Die For

    ★★★★

  • The Marvels

    ½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • A Christmas Frequency

  • Sins in the Family

    ★★

  • The Fabric of Christmas

    ★★★

  • Secrets of a Celebrity Nanny

    ½

  • Would You Kill for Me? The Mary Bailey Story

    ★★★

  • The Hive

    ½

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★★★

  • Peter & the Wolf

    ★★★

  • Three Blind Mice

    ★★★★

  • The Devil on Trial

    ★★★½

  • TMZ Investigates: 9/11 - The Fifth Plane

    ★★★★

  • The Puppetman

    ★★★★½

  • The Bell Keeper

    ★★½

  • The Conference

    ★★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★½

  • Dark Harvest

    ★★★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ½

  • Monsters of California

    ★★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ½

  • Werewolves Unearthed

  • Heist 88

    ★★½

  • Muzzle

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Encounters

    ★★★★½

  • Saw X

    ★★★★★

  • The Long Shadow

    ★★★★½

  • The Continental: From the World of John Wick

    ★★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★★

  • The Great Escaper

    ★★★★★

  • Expend4bles

    ★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★½

  • Reptile

    ★★★★½

  • The Nun II

    ★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Kidnapping in the Grand Canyon

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Good Mother

    ★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★★★

  • Vanished in Yosemite

    ★★

  • Vacation Friends 2

  • The Retirement Plan

    ★★★★½

  • Retribution

    ★½

  • Megalodon: The Frenzy

    ½

  • Chris Fleming: Hell

    ★★★★½

  • Trapped in the Cabin

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★★

  • Heart of Stone

  • Gran Turismo

    ★★★★★

  • Island Escape

    ★★

  • Heir of the Witch

    ½

  • Mob Land

    ★★

  • The Collective

    ★★★★½

  • River Wild

    ★★★

  • Spirit of Fear

    ½

  • The Island

    ★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★★★

  • Haunting of the Queen Mary

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★½

  • Cobweb

    ★★★★½

  • The Channel

    ★½

  • The Flood

    ★★★★

  • Quicksand

    ★★★★½

  • Elevator Game